AI Software Development Engineer, CENTRUM GDAŃSK

Czym będziesz się zajmować?

Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukuję kreatywnego i doświadczonego Inżyniera ds. Rozwoju Oprogramowania AI.

Warunki zaangażowania:
  • Lokalizacja: Praca hybrydowa ( biuro w Gdańsku)
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: do ok. 30.000 zł brutto + AKUP + premia
  • Zaangażowanie: Umowa o pracę
Zakres obowiązków:
  • Rozwój i optymalizacja jąder AI: Wykorzystasz swoje umiejętności programowania w C, aby tworzyć i ulepszać rdzeń oprogramowania sztucznej inteligencji, działający na platformach Metal i OpenCL.
  • Wdrażanie kluczowych komponentów AI: Zintegrujesz kluczowe elementy oprogramowania AI w ogólnym stosie oprogramowania, rozwiązując problemy na styku sprzętu, sterowników, systemu operacyjnego
  • Tworzenie i optymalizacja prymitywów ML
  • Benchmarking, analiza i optymalizacja AI

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie:
  • Tytuł licencjata lub magistra informatyki lub pokrewnej dziedziny.
  • Doświadczenie:
  • Minimum 4 lata doświadczenia w branży IT.
  • Doświadczenie w benchmarkingu wydajności, profilowaniu wydajności i analizie obciążeń.
  • Umiejętność optymalizacji oprogramowania niskiego poziomu.
  • Doświadczenie w programowaniu jąder systemowych (np. C dla Metal, OpenCL, CUDA, HLSL, GLSL).
  • Wiedza i umiejętności:
  • Wiedza ekspercka w zakresie technik optymalizacji sieci neuronowych.
  • Znajomość architektury akceleratorów graficznych i głębokiego uczenia się.
  • Doświadczenie z frameworkami uczenia maszynowego (np. TensorFlow, PyTorch).
  • Doświadczenie z frameworkami AI średniego poziomu (np. DirectML, OneDNN, Metal Performance Shaders, TensorRT).
  • Doświadczenie w tworzeniu sterowników urządzeń Windows lub oprogramowania embedded.
  • Znajomość sterownika karty graficznej Intel.
  • Umiejętności graficznego programowania 3D (DX11/12, Vulkan).
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy nad najnowocześniejszymi technologiami AI w otoczeniu wybitnych specjalistów
  • Udział w ekscytujących projektach o realnym wpływie na rynek
  • Elastyczny model pracy (praca hybrydowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • OneDNN
  • DirectML
  • PyTorch
Mile widziane:
  • Windows
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 23000-30000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
1dea is recruitment and IT outsourcing company focusing on expert and managerial positions.
We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global.
1dea covers the sectors of IT | Transport, Spedition, Logistics | Property & Construction | Tax & Legal. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing.
Want to find out more? Get in touch!
Data publikacji: 2024-05-06