Asystentka Pracownik biurowy, STARGARD

Zakres obowiązków:

  • Katalogowanie i organizowanie dokumentacji

  • Tworzenie wewnętrznej dokumentacji księgowej w tym kontaktowanie się i kontrolowanie pracy biura rachunkowego.

  • Przygotowywanie zamówień od strony formalnej

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji

  • Obsługa korespondencji

  • Współpraca z działem sprzedaży, księgowości, produkcji oraz działem z logistycznym w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Rozwój kompetencji zawodowych i wzbogacanie doświadczenia zawodowego

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją biurową

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu Office, w tym MS Excel

  • Bardzo dobra organizację pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Data publikacji: 2024-04-29