Azure Architect, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Stanowisko: Azure Architect
  • Miejsce pracy: praca hybrydowa 50/50 - Warszawa
  • Start: ASAP (maks. 30 okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 175 - 195 PLN netto + VAT/h
  • Godziny pracy: standardowe (8:00-16:00)
  • Klient: z branży bankowej
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa merytoryczna z Managerem Klienta + test → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Projektowanie i migracja aplikacji korporacyjnych do chmury Azure,
  • Rozwój standardów architektonicznych w Banku w zakresie infrastruktury hybrydowej,
  • Dobór odpowiednich rozwiązań sprzętowo-systemowych z zapewnieniem wysokiej wydajności w zakresie infrastruktury hybrydowej,
  • Weryfikacja wymagań biznesu w celu realizacji strategii IT,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach cloudowych realizowanych z udziałem innych jednostek organizacyjnych Banku i kontrahentów zewnętrznych.
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 6 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii i infrastruktury cloud computing w tym doświadczenie w projektowaniu i migracji aplikacji korporacyjnych do chmury Azure
  • Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury IT oraz dobór odpowiednich rozwiązań sprzętowo-systemowych z zapewnieniem wysokiej wydajności i dostępności systemów informatycznych
  • Doświadczenie w projektach IT opartych na chmurze Azure
  • Angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Mile widziane:
  • Certyfikat Azure i znajomość GCP (Google Cloud Platform)

Czego wymagamy?

6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Azure
  • GCP
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 29400-32760 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-05-08