Debug Software Developer Team Lead, CENTRUM GDAŃSK

Czym będziesz się zajmować?

Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukuję Debug Software Developer Team Leada!

Warunki zaangażowania:
  • Lokalizacja: Praca hybrydowa ( biuro w Gdańsku)
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: do ok. 30.000 zł brutto + AKUP + premia
  • Zaangażowanie: Umowa o pracę
Zakres obowiązków:

Szukamy  lidera zespołu, który poprowadzi nowy zespół w Polsce i stanie się łącznikiem pomiędzy DTT a zespołami lokalnymi. Twoja rola będzie kluczowa dla przyszłego rozwoju zespołu, otwierając przed Tobą nowe możliwości rozwoju zawodowego.

  • Prowadzenie i rozwój zespołu DDT (Debug and Trace Tools)
  • Wsparcie w integracji zespołu DTT z lokalnymi zespołami inżynierskimi
  • Zapewnienie płynnej komunikacji i współpracy pomiędzy DTT a zespołami polskimi
  • Motywowanie i wspieranie rozwoju członków zespołu
  • Utrzymanie i rozbudowa wiedzy technicznej zespołu
  • Reprezentowanie zespołu DTT w Polsce

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w co najmniej jednym języku programowania: C++, Python, Java.
  • Znajomość architektury systemów operacyjnych.
  • Wiedza na temat architektury procesorów CPU i/lub GPU.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi debugowania (np. GDB) i/lub technik debugowania (np. debugowanie przez JTAG).
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu złożonego oprogramowania
  • Szukamy lidera, który potrafi motywować i rozwijać członków swojego zespołu.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy nad najnowocześniejszymi technologiami AI w otoczeniu wybitnych specjalistów
  • Udział w ekscytujących projektach o realnym wpływie na rynek
  • Elastyczny model pracy (praca hybrydowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Python
  • C++
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 23000-30000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
1dea is recruitment and IT outsourcing company focusing on expert and managerial positions.
We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global.
1dea covers the sectors of IT | Transport, Spedition, Logistics | Property & Construction | Tax & Legal. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing.
Want to find out more? Get in touch!
Data publikacji: 2024-05-06