DevOps Engineer, SKAWINA KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • Wsparcie procesu sprzedaży rozwiązania do klientów,
  • Współrealizowanie wdrożenia rozwiązania i współpraca z zespołem,
  • Konteneryzacja,
  • Bieżące zadania DevOps’owe.

Lokalizacja: hybryda z Krakowa (Skawina)

Stawka: do ~160 zł/h netto na B2B

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z platformami Openshift, RedHat oraz Kubernetes,
  • Znajomość konteneryzacji aplikacji przy użyciu narzędzi takich jak Docker,
  • Umiejętność automatyzacji procesów,
  • Umiejętności miękkie (doświadczenie w obszarze presales będzie dodatkowym atutem),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
Mile widziane:
  • Znajomość języka skryptowego, np. Python, Bash,
  • Podstawy bezpieczeństwa systemów,
  • Znajomość systemów Linux/Windows Server.

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • DevOps
  • Kubernetes
  • CI/CD
  • Red Hat
  • OpenShift
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 140-160 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Dla naszego Klienta świadczącego kompleksowe usługi IT w Polsce i za granicą poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineera. Rola łączy w sobie obszar techniczny oraz biznesowy. Zadaniem Engineera będzie wsparcie procesów sprzedaży rozwiązania, a następnie wprowadzenie i współrealizowanie go z zespołem.
Data publikacji: 2024-05-09