Doradca ds. Części Samochodowych, WARSZAWA

Benett PEOPLE dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Szeligi k. Warszawy - Bemowo

Zadania:

  • Obsługa sprzedaży przychodzącej-telefonicznie, elektronicznie oraz e-mailowo

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Pomoc w doborze właściwych części samochodowych oraz weryfikacja doboru zamówionych przez Klientów części

  • Budowanie relacji z Klientami

Wymagania:

  • Znajomość budowy samochodów oraz części samochodowych

  • Doświadczenie w sprzedaży części samochodowych lub ukończenie szkoły o profilu mechanicznym lub samochodowym bądź zainteresowanie motoryzacją i budową aut

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • Zdolności negocjacyjne, umiejętność przeprowadzania profesjonalnych rozmów z Klientami

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy w formie 3/4 etatu.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

  • Atrakcyjne, zorientowanie na wyniki wynagrodzenie

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju oraz stabilne zatrudnienie

Data publikacji: 2024-04-30