Elektryk Elektromechanik &#124 Utrzymanie Ruchu &#124 7500 9000 zł brutto, PRZYSZOWICE

Utrzymanie Ruchu- Elektryk/Elektromechanik.

System premiowy, benefity, umowa o pracę.

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:

  • bieżące usuwanie usterek, awarii maszyn- gotowość do wsparcia dla Działu Produkcji

  • naprawa maszyn i urządzeń, uzupełnianie dokumentacji

  • wykonywanie przeglądów technicznych

Wymagania:

  • praktyczna wiedza i umiejętności dotyczące elektryki, mechaniki, hydrauliki

  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy w oparciu o schematy elektryczne

  • uprawnienia SEP do 1 kV- mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie naszego Klienta (umowa o pracę)- praca w systemie trzyzmianowym

  • wynagrodzenie miesięczne od 7500 do 9000 zł brutto (adekwatnie do doświadczenia)

  • premię frekwencyjną

  • dodatkowe premie kwartalne oraz premie za realizację celów

  • bogaty pakiet benefitów: pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość korzystania ze szkoleń

  • bonusy świąteczne- karty podarunkowe

  • spotkania integracyjne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-09