Elektryk przemysłowy, DOLNOŚLĄSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków montaż elektryczny i mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych na projektach w całej Europie i na świecie montaż paneli sterowania podłączanie rozdzielni nN instalacje sieciowe LAN system rozdziału mocy instalacje uziemienia koryta kablowe instalacje oświetleniowe i gniazdkowe testowanie i uruchomienie WYMAGANIA: Nasze wymagania uprawnienia SEP lub tożsame kilkuletnie doświadczenie w zawodzie elektryka/automatyka umiejętność czytania dokumentacji technicznej umiejętność wykonywania prac mechanicznych związanych z montażem elektrycznym, np. przygotowanie i montaż tras kablowych, wiercenie, gwintowanie i pasowanie elementów gotowość do pracy za granicą chęć zdobywania nowych umiejętności w zakresie instalacji przemysłowych odpowiedzialność i zaangażowanie Mile widziane uprawnienia na podnośniki, wózki widłowe prawo jazdy kat B doświadczenie w pracy za granicą znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet) znajomość języków obcych wiza do USA (B1/B2) OFERUJEMY: Mozliwość wspołpracy na podstawie umowa zlecenie, kontrakt b2b; Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia; Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie; Bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach; Zapewnione pokrycie kosztów transportu; Ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność); Gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo); Stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń; Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży;
Data publikacji: 2024-05-22