Elektryk serwisant maszyn, TYCHY

Prowadzimy rekrutację dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i serwisem maszyn górniczych.

Zadania:

  • Prowadzenie prac serwisowych i konserwacyjnych maszyn górniczych pod ziemią

  • Udział w pracach modernizacyjnych i wprowadzaniu modyfikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku elektryk, elektronik lub automatyk

  • Doświadczenie w naprawianiu urządzeń przemysłowych

  • Podstawowa umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat. 'B'

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-07