Fullstack Developer Java Angular, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w sektorze zdrowia: aktywny udział w projektowaniu, implementacji i rozwoju nowego oraz istniejącego oprogramowania.
  • Innowacyjny rozwój technologiczny: obserwacja i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, abyśmy zawsze byli o krok przed konkurencją.
  • Dynamiczna współpraca zespołowa: tworzenie synergii poprzez efektywną komunikację z zespołem oraz klientem, mając na uwadze wspólne cele projektowe.
  • Aktywne zarządzanie cyklem życia projektu: planowanie, monitorowanie, utrzymywanie zgodności z terminami projektowymi.

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na stanowisku Developer lub analogicznym (min. 3 lata)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Javy w wersji 8 i nowszej, a także znajomość frameworków Spring oraz Hibernate.
  • Dobra znajomość narzędzi: IntelliJ, Git, Maven/Gradle, Jira.
  • Praktyczna znajomość RESTful Web Service.
  • Umiejętność analizy oraz debugowania kodu pod kątem rozwiązywania trudnych problemów utrzymaniowych
  • Umiejętność tworzenia klarownej dokumentacji projektowej dla zespołu oraz interesariuszy.
  • Doświadczenie w stosowaniu i implementacji wzorców projektowych.
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi (np. Oracle, MySQL, PostgreSQL)
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji architektury mikro-serwisowej.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole.

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Spring
  • Hibernate
  • IntelliJ
  • Angular
Języki:
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 80-120 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład? P&P Solutions jest miejscem, którego szukasz.
Dołącz do nas i realizuj się oraz rozwijaj swoje kompetencje.
Data publikacji: 2024-05-09