Inżynier budowy – branża drogowa, KRAŚNIK

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Firma budowlana z branży drogowej, działająca na terenie województwa lubelskiego zatrudni Inżynierów budowy.

Zapraszamy do aplikowania osoby, które poszukują pierwszej pracy w zawodzie, jak również osoby z doświadczeniem.

Zadania:

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy,

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania  kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,

  • Nadzorowanie firm podwykonawczych,

  • Koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

  • Wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,

  • Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych,

  • Opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.

Wymagania:

  • Studia wyższe techniczne - preferowane budownictwo ( infrastrukturalne, drogowe, mostowe lub

  • konstrukcyjne),

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie na budowie w branży drogowej.

Gwarantujemy:

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Życzliwą, wspierającą atmosferę pracy,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,

  • Możliwość zbierania stażu do uprawnień

  • Udział w szkoleniach,

  • Samochód służbowy, komputer, telefon,

  • Pakiet socjalny,

  • Karta MultiSport,

  • Zapewniamy okres szkoleniowo-wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny - 518 215-122 (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści: Inżynier budowy lubelskie - oddzwonię!

Nr wpisu do rejestru 13 471