Konstruktor Mechanik, SZCZECIN

Naszą Firmę tworzą młodzi i kreatywni, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.

Już dziś aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

ZADANIA:

  • Konstruowanie nowych i modyfikacja istniejących produktów;

  • Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych;

  • Poszukiwanie i wspieranie wdrożeń nowych rozwiązań;

  • Optymalizacje z uwzględnieniem jakości i redukcji kosztów;

  • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych;

  • Wspieranie produkcji;

  • Inżynieria wsteczna;

  • Tworzenie koncepcji konstrukcji;

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej (2D/3D).

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (lub pokrewne);

  • Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn;

  • Dobra znajomość obsługi programów: SolidWorks, SolidEdge PDM, DraftSight (lub odpowiednik);

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Samodzielność, dyspozycyjność i wysokie zdolności organizacyjne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Prawo Jazdy kat.B,

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w oddziale firmy.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;

  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów;

  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

MIEJSCE PRACY: SZCZECIN

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Data publikacji: 2024-05-07