Magazynier z OWW, SOSNOWIEC

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU Z OWW

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania:

  • obsługa skanera,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • uporządkowanie,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • zaangażowanie i uczciwość,

  • komunikatywność,

  • punktualność,

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw,

  • sortowanie towaru,

  • kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • obsługa urządzeń magazynowych,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • stabilne wynagrodzenie - 3.700 pln netto na start

  • możliwość przejęcia przez klienta po 3 miesiącach pracy

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 577 771 201 lub [email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

  1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

  2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  4. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Data publikacji: 2024-05-20