Monter/Nawijacz/Operator wózków i suwnic, ŁÓDŹ

Monter/Nawijacz/Operator wózków i suwnic

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat
  • Stawka bazowa + miesięczna premia do 500zł
  • Stały dodatek za pracę w 4 brygadach - 887,32zł brutto + za pracę według grafiku w niedzielę
  • 200% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień
  • Dwukrotnie wyższy dodatek za pracę w porze nocnej (40% od minimalnej krajowej)
  • Premie miesięczne
  • Finansowe nagrody roczne (po przepracowaniu min. 6 miesięcy)
  • Medicover – prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa - Multisport (na preferencyjnych warunkach dla pracowników Manpower)
  • Nagroda finansowa w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata (zgodnie z regulaminem dostępnym w Agencji)
  • Bezpłatny parking dla pracowników

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4 brygad
  • Sumienność i dokładność
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentację techniczną
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Miejsce pracy: Łódź Teofilów

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj - oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty.

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej. Łączymy globalne doświadczenie ze zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań. Każdego roku zatrudniamy kilkadziesiąt tysięcy pracowników tymczasowych do pracy na różnych stanowiskach w wielu branżach, pomagając naszym klientom, pracownikom oraz kandydatom odnieść sukces na rynku pracy.

Data publikacji: 2024-03-24