Monter aparatury oświetleniowej Katowice, KATOWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Pracuj z nami dla największej firmy produkującej lampy i reflektory w branży Automotive w nowo otwartym zakładzie.

Miejsce pracy: Katowice

Stawka: na start 5155zł brutto (25,36zł/h + 21% stałej premii - nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymagań)

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o silnej pozycji na rynku

  • Premie: kwartalną, świąteczną, wakacyjną

  • Umowę o pracę tymczasową - odprowadzamy wszystkie składki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport

  • Dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta

  • Szybki proces rekrutacji

Zadania:

  • Montaż podzespołów na linii produkcyjnej

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości gotowych elementów

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy montażu

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21