Monter Monterka podzespołów atrakcyjne benefity, POZNAŃ

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z naszych Klientów z branży motoryzacyjnej, zatrudnimy na stałe na stanowisko: Monter/ Monterka podzespołów

Miejsce pracy: Bolechowo - Osiedle

Twoje obowiązki:

  • montaż podzespołów, prace manualne

  • wykonywanie prac wykończeniowych

  • obsługa narzędzi montażowych

  • praca w zespołach do 15 osób

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • zdolności manualne

  • mile widziane czytanie rysunków technicznych

  • dodatkowym atutem będą zainteresowania związane z branżą motoryzacyjną

  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat bezpośrednio z naszym Klientem!

  • wynagrodzenie podstawowe + premie

  • bogaty pakiet benefitów (karty zdrowotne, sportowe, dofinansowanie do wczasów oraz bony świąteczne, żłobek przyzakładowy..)

  • możliwość rozwoju i awansu w stabilnej firmie

Data publikacji: 2024-04-30