Monter podzespołów bez doświadczenia, BOLECHOWO

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta lidera w produkcji pojazdów komunikacji miejskiej, oferującego najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, poszukujemy Montera podzespołów.

Monter podzespołów

Miejsce pracy: Bolechowo (pow. poznański)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż podzespołów i kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne

  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi

  • zdolności manualne oraz precyzja w pracy

  • umiejętność pracy w zespole i dostosowania się do dynamicznego środowiska

  • mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym: I zmiana 06:00 - 14:00; II zmiana 15:00 - 23:00

  • doświadczenie w pracy na produkcji jest dodatkowym atutem

  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • wdrożenie i wsparcie mentora na stanowisku

  • możliwość zdobycia dodatkowego wykształcenia zawodowego

  • praca w systemie dwuzmianowym

  • praca z nowoczesnymi technologiami w międzynarodowym środowisku

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • Dostęp do benefitów: opieki medycznej, kart sportowych (Multisport lub Ok System), dofinansowania wakacji i posiłków, premii gwiazdkowej, przyzakładowego żłobka, programu emerytalnego

Data publikacji: 2024-05-02