Narzędziowiec praca od zaraz, JELCZ LASKOWICE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zapraszamy do współpracy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Narzędziowiec.

Zadania:

  • prace przy naprawie i konserwacji form,

  • przygotowywanie form na potrzeby produkcji,

  • naprawa usterek (tu przydadzą się Twoje umiejętności ślusarskie).

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie trzyzmianowym,

  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki,

  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,

  • bogaty system premiowy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Data publikacji: 2024-05-08