Operator maszyn i urządzeń, STALOWA WOLA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator maszyn

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Realizowanie zleconych zadań zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i procedurami

  • Przestrzeganie zasad BHP i p.poż. przy wykonywaniu pracy

  • Konserwacja i kontrola sprawności maszyn i narzędzi

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Chęci do pracy

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierki ręcznej

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się w firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Pracę w systemie 3 zmianowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z premiami

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Data publikacji: 2024-05-07