OPERATOR MASZYN NA PRODUKCJI, STRZELIN CHOCIWEL

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym),

  • wynagrodzenie godzinowe - 30 zł brutto,

  • bezpłatny transport pracowniczy na trasie: Ziębice - Henryków - Chociwel oraz Przeworno - Strzelin - Chociwel,

  • pracę na dziale produkcji, w systemie 3- zmianowym.

Zadania:

  • praca przy produkcji produktów ziemniaczanych,

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej,

  • utrzymywanie czystości na hali produkcyjnej,

  • śledzenie parametrów produkcyjnych,

  • wykonywanie prób związanych z technologią.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • umiejętność obsługi komputera (Office),

  • chęć do pracy fizycznej,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • książeczka sanepidowska.

Data publikacji: 2024-05-09