Operator produkcji, KĘDZIERZYN KOŹLE

OTTO Work Force Solutions Sp. z
o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego
oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy
osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Operator produkcji

Numer referencyjny:

OB/MAG/02/2024

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Obowiązki:

- Przyjmowanie i przygotowywanie wsadu przeznaczonego do obróbki cieplnej

- Załadowywanie detali na stelaże
do obróbki cieplnej

- Nadzorowanie przebiegu procesu
obróbki, kontrolowanie i rejestrowanie jego parametrów

- Prowadzenie procesów obróbki
cieplnej zgodnie z technologią

Informacje o wakacie:

- Umowa o prace - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- Stawka 4300 zł brutto
miesięcznie + premie

- Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

- Terminowe wynagrodzenie

- Zapewniamy szkolenie

Wymagania:

- Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force
Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP
5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez
Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie
wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich
naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie
OTTO.

Data publikacji: 2024-05-20