Operator wózka typu roro, BIERUŃ

Do pracy na magazynie w Lidera w zakresie zintegrowanej logistyki, obecnym w wielu sektorach przemysłu w skali globalnej, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator wózka typu RORO.

Nr kontaktowy: 508 040 093

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • możliwość późniejszego przejścia pod firmę Klienta

  • wynagrodzenie podstawowe od 4600 zł brutto

  • premię 18%

  • praca w soboty płatna dodatkowo 100%

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie Allianz

Zadania:

  • prace magazynowe

  • obsługa wózka typu RORO

  • dbanie o dobry stan techniczny powierzonego pojazdu

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym + soboty

  • motywacja i chęć do pracy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-08