Praca od ZARAZ dla Studenta w CCIG Group Sp. z o.o., ŁÓDŹ

Oferta pracy w firmie CCIG skierowana jest zarówno do studentów dziennych jak i studentów zaocznych.
Studenci stacjonarni z łatwością pogodzą zajęcia na uczelni z pracą. Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować.

Twoje Zadania:

  • wykonywanie połączeń do Klientów zwykłych jak i biznesowych,

  • prezentowanie aktualnych ofert Klientom,

  • doradzanie, negocjowanie i dobór najlepszej oferty dla Klienta,

  • realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez TM.

Poszukujemy osób, które:

  • są otwarte na dialog - potrafią odważnie mówić, ale też uważnie słuchać,

  • mają entuzjazm do działania i potrafią nim inspirować innych,

  • są otwarte na zmiany - codziennie poszukują nowych możliwości,

  • chcą pracować tak, aby inni cieszyli się, że mają ich w swoim zespole.

Wymagania:

  • dyspozycyjność min 25h w tygodniu ,

  • obecność na pakiecie wdrożeniowym przygotowującym do pracy trwającym 5 dni po 6h,

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik, sam ustalasz swoje godziny pracy,

  • wynagrodzenie podstawowe 27,70zł oraz atrakcyjny system premiowy,

  • możliwości rozwoju, prowadzimy szereg rekrutacji wewnętrznych,

  • pracę w samym centrum miasta.

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla wszystkich spółek CCIG Group.

Data publikacji: 2024-05-06