Pracownik działu części i magazynu, MIROSŁAW

Dołącz do Drużyny Auto Forum
Grupa Auto Forum to jedna z najszybciej rozwijających się grup dealerskich.
W swoim portfolio mamy cztery marki:
1. Mercedes Benz,
2. Skoda,
3. Volkswagen,
4. Hyundai.
W ostatnim czasie postawiliśmy na rozwój i ekspansję.
Latem tego ubiegłego roku otworzyliśmy w nowej lokalizacji pod Płockiem salon Mercedes-Benz z najnowocześniejszym serwisem w Polsce.
Za to już w na początku II kwartału 2024 roku otworzymy salon i serwis marki Mercedes Benz na warszawskim Wawrze.
Otrzymaliśmy nominację w kategorii Grupa Dealerska Roku w nagrodach Miesięcznika Dealer.

Zakres obowiązków:

Obsługa zamówień części zamiennych marki Mercedes-Benz

Przygotowywanie i pakowanie zamówień internetowych

Dbanie o porządek oraz prawidłowe lokalizowanie części zamiennych

Prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym

Dbanie o utrzymanie standardów firmy i satysfakcji Klienta

Przyjmowanie i kontrola dostaw części zamiennych

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane

Znajomość budowy samochodów będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Sumienność i rzetelność

Znajomość pakietu MS Office

Prawo jazdy kat.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - u lidera na płockim rynku motoryzacyjnym,

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w cyklu szkoleniowym

Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Data publikacji: 2024-05-07