Pracownik ochrony obiekt produkcyjny Tczew, TCZEW

Grupa Seris Konsalnet, lider w branży usług ochrony, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony- obiekt  produkcyjny

Zakres obowiązków:

  • prawidłowy nadzór i realizacja powierzonych obowiązków;

  • wysoka jakość świadczonych usług;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy ;

  • kontrola pracowników wychodzących z produkcji oraz kontrola kontenerów .

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • niekaralności;

  • znajomość obsługi komputera;

  • dobrej organizacji czasu pracy;

  • zaangażowania w powierzone obowiązki;

  • realizacji celów;

  • wysokiej kultury osobistej;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie;

  • atrakcyjna stawka godzinowa;

  • korzystny system premiowania;

  • rozwój kariery w ramach jednej organizacji;

  • szkolenia;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego m.in. zdobycia uprawnień Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej;

  • szeroki wachlarz benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe;

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 695330123 lub przesłanie CV

Data publikacji: 2024-04-24