Pracownik produkcji k/m pakowanie ciastek Niemcy, MEPPEN

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) - pakowanie ciastek

Miejsce pracy: Meppen (Niemcy)

Zakres obowiązków:

• Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań

• Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych

• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne

• Gotowość do pracy trzyzmianowej

• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13,50 € brutto/h - zarobki według taryfy płac GVP oraz dodatki i premie

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie

• Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie

• Wsparcie polskiego koordynatora

• Przyjazny system zaliczek

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

[email protected]

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0048 504 969 105

Data publikacji: 2024-05-19