Pracownik produkcji od zaraz, OLKUSZ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Polska firma zajmująca się produkcją części dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje chętnych osób do pracy przy produkcji części tłoczonych na rzecz przemysłu motoryzacyjnego.

Nie wymagamy doświadczenia! - wszystkiego Cie nauczymy.

Miejsce pracy- Osiek k.Olkusza

Numer telefonu do rekrutera: 781 300 390

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i nadzór nad procesem pracy maszyn produkcyjnych;

  • Wykonywanie prostych prac ślusarskich;

  • Pakowanie detali;

  • Obsługa elektronarzędzi;

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dojazd na miejsce pracy;

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia do struktur firmy;

  • Wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia;

  • Premia za polecenie ;

  • Dodatkowa premia uznaniowa za zaangażowanie;

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy dla osób z większym doświadczeniem;

Data publikacji: 2024-05-09