Pracownik produkcji rowerów elektrycznych, NORYMBERGIA

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Norymberga

Zadania:

  • rozpakowywanie części do montażu rowerów;

  • układanie części rowerowych na linii produkcyjnej;

  • kontrola jakości wypakowywanych części;

  • składanie prostych elementów konstrukcyjnych;

  • selekcja uszkodzonych komponentów;

  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie (nie wymagane);

  • chęć do pracy;

  • nie wymagamy języka;

  • mile widziane prawo jazdy oraz samochód.

Oferujemy:

  • stawkę 13,50 euro brutto/h;

  • szkolenie przed rozpoczęciem pracy;

  • pracę w systemie 3-zmianowym;

  • gwarantowaną liczbę godzin wg. systemu IGZ;

  • możliwość nadgodzin;

  • dodatek dla osób posiadających samochód - 100 euro;

  • premię wakacyjną i świąteczną - 200 euro (po przepracowaniu 6 miesięcy);

  • premię wydajnościową;

  • zapewniamy zakwaterowanie w cenie 5-10 euro/doba (w zależności od standardu zakwaterowania);

  • dodatek za znajomość języka niemieckiego;

  • możliwość otrzymania samochodu służbowego;

  • polską umowę o pracę (pełen etat);

  • składki ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej;

  • nie stosujemy tzw. Arbeitszeitkonto;

  • obuwie robocze;

  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.

Data publikacji: 2024-05-09