Pracownik produkcji, CZELADŹ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z naszych klientów, zakładu zajmującego się produkcją taśm transportowych i pasów napędowych, szukamy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Czeladź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Kontrola jakościowa detali i wyrobów gotowych,

  • Realizacja zleceń (produkcja taśm transportowych, wycinanie, klejenie ręczne lub przy użyciu maszyny),

  • Weryfikacja zamówień w systemie.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w pracy na produkcji,

  • Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym oraz umiejętności czytania rysunku technicznego będą dodatkowym atutem,

  • Chęci do pracy,

  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę od poniedziałku do piątku na III zmiany,

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasowa w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością przejścia pod zakład,

  • Premie roczne, świąteczne i wakacyjne,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport.

Data publikacji: 2024-04-29