Pracownik produkcji, ERFURT

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • montaż drobnych elementów na płytach drukowanych

  • monitorowanie bieżącej produkcji, przeprowadzanie kontroli jakości i rozwiązywanie problemów

  • zgłaszanie wad lub problemów menedżerom zmian

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd (jeden na grupę)

  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • pracę siedzącą, bez wysiłku fizycznego

  • praca około 300 kilometrów od Zgorzelca

  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

  • stałą stawkę godzinową, nadgodziny płatne dodatkowo

  • zapewnione zakwaterowanie

  • zwrot kosztów badań lekarskich

  • opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia

Data publikacji: 2024-05-06