Pracownik produkcji, RZGÓW

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i pakowania wyrobów,

  • dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy,

  •  systematyczne uzupełnianie stanów surowców w silosach poprzez ich ręczny załadunek,

  • · ręczne dozowanie pigmentów oraz dodatków produkcyjnych,

  • · dowożenie i wywożenie surowców i opakowań na stanowisko pracy przed i po zakończeniu produkcji,

  • · wypełnianie obowiązującej na stanowisku pracy dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcji i obsłudze maszyn

  • mile widziane − uprawnienia na wózki czołowe (minimum III WJO) wciągniki, suwnice, windy towarowe potwierdzone przez UDT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • możliwość zdobycia doświadczenia,

  • pakiet benefitów.

Data publikacji: 2024-04-21