Pracownik Produkcyjno-Magazynowy w obszarze Buforu Surowca, KUTNO

ANIMEX jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group - największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki. Obecnie w zakładzie Animex Kutno Oddział K2 znajdującym się przy ulicy Południowej 4 w Kutnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • sprawdzanie stanów magazynowych;

  • naważanie surowca pod dane zlecenia;

  • rejestracja i rozliczanie naważonego surowca;

  • transportowanie naważonego surowca pod linie;

  • obsługa wózka niskiego unoszenia.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym;

  • mile widziana znajomość programu SAP;

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjny system motywacyjny (premia + nagrody);

  • możliwość rozwoju;

  • pakiet socjalny zawierający m.in.: bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Data publikacji: 2024-05-07