Senior Android Developer Java Kotlin Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Stanowisko: Senior Android Developer (Java/Kotlin)
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (maks. 1 miesiąc okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: UoP z Klientem
  • Stawka: max. 22 000 brutto / msc.
  • Godziny pracy: elastyczne godziny pracy
  • Klient: firma zajmująca się wytwarzaniem elektroniki użytkowej
  • Stack technologiczny: Java, Kotlin, Android 12, Material Design, aplikacje „pixel perfect", Jetpack Compose
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem → rozmowa miękka z Klientem → podjęcie decyzji
Zadania:
  • stworzenie kompleksowego rozwiązania typu system design;
  • identyfikacja kluczowych elementów projektowanego rozwiązania;
  • badania w zakresie modułów estymujących poziom zużycia prądu;
  • implementacja i prototypowanie składników projektowanego rozwiązania w na potrzeby eksperymentów;
  • adaptacja funkcjonalności i skalowania elementów;
  • analiza kodu oraz określeniem kluczowych elementów tworzonego systemu;
  • zaprojektowanie i implementacja elementów składowych systemu w języku Kotlin.
Oferujemy:
  • 26 płatnych dni wolnych;
  • Pakiet sportowy Multisport;
  • Opieka Zdrowotna Medicover;
  • Program Poleceń Pracowniczych;
  • Zajęcia z języka angielskiego;
  • Rabaty na produkty;
  • Dwa płatne dni dla wolontariuszy w roku.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji natywnych na system Android z wykorzystaniem Material Design
  • doświadczenie i wiedzę w zakresie modyfikacji systemu operacyjnego Android,
  • potwierdzone doświadczenie w pracy przynajmniej nad dwoma aplikacjami na system Android, z wykorzystaniem technologii Jetpack Compose.
  • potwierdzone doświadczenie w pracy nad aplikacjami „pixel perfect”,
  • język angielski na poziomie B2/C1.

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Kotlin
  • Material Design
  • Android
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 20000-22000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-05-07