spawacz TIG dobre wynagrodzenie, APELDOORN

Jako spawacz TIG pracujesz nad zadaniami, które zostały Ci przydzielone przez planowanie. Czasami będziesz miał prace seryjne, ale zazwyczaj jest to kilka sztuk. Pracujesz głównie z materiałem płytowym ze stali nierdzewnej, ale aluminium jest również zwykłym materiałem. Oprócz własnej pracy przy stole spawalniczym, masz duże pole do rozwoju i specjalizacji.

Twoje obowiązki:
● Spawanie TIG stali nierdzewnej i aluminium poziom 3 (NIL);

● Praca zgodnie z opisem procesu i systemem jakości;

●Odpowiedzialny za bezpieczne środowisko pracy;

● Regularne konsultacje z Kierownikiem Zespołu;

Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

● Masz co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego;

● Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku angielskim;

● Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport lub prawo jazdy.

Co oferujemy:

● Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;

● Dobre wynagrodzenie: 600 eur./tyg. netto;

● Konto emerytalne w Stipp(+);

● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;

● Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

● Dobrej jakości odzież roboczą;

● Osoba kontaktowa w Twoim języku;

● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.

Data publikacji: 2024-05-15