Specjalista ds. sprzedaży, KRAKÓW

Ponownie rozbudowywujemy zespoły, projekty bardzo się rozwijają i szukamy właśnie Ciebie! :)

Rozmowa z drugą osobą to dla Ciebie woda na młyn? Lubisz nowinki techniczne albo chcesz się z nimi zapoznać? Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową lub wracasz na rynek po dłuższej przerwie? A może dopiero szukasz swojej pierwszej pracy? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, na chociażby jedno pytanie, to zapraszamy do aplikacji!

Jest to praca dla osób w każdym wieku. Wystarczy otwarta głowa i chęci do nauki, a reszty Cię nauczymy.

Zakres obowiązków:

- Doradztwo i telefoniczna sprzedaż usługi Orange Love

- Budowanie pozytywnych relacji z Klientem

- Wprowadzanie zamówień, uaktualnianie danych w CRM

- Weryfikacja statusu zamówienia

Nasze wymagania:

- Silna orientacja na obsługę Klienta

- Umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- Wysoka kultura osobista

- Dobra znajomość obsługi komputera

- Chęci poszerzania wiedzy produktowej

- Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tj. od pon-pt (9.00-17.00)

Mile widziane:

- Doświadczenie w Call Center: w sprzedaży, w obsłudze Klienta

Oferujemy:

- Stałą podstawę (od 28 zł brutto/h, tj. od 4700 zł brutto/mc) oraz prowizję za sprzedaż

- Stabilną pracę z możliwością przejścia na umowę o pracę

- Szkolenie adaptacyjne z doświadczonym trenerem

- Pracę stacjonarną, a po nabyciu doświadczenia - praca hybrydowa

- Koleżeńską atmosferę w biurze, zgrany zespół oraz strefę relaksu z PS5

- Realny rozwój w strukturach firmy

- Zniżki pracownicze na usługi Orange Polska (do 50%)

- Benefity po 3 miesiącach od zatrudnienia

- Elektroniczny obieg dokumentów kadrowych - m.in. umowy

Jako specjaliści od komunikacji z klientami i Contact Center outsourcing zawsze stawiamy na progres z zastosowaniem najnowszych technologii.

Data publikacji: 2024-04-29