Specjalista ds. Technicznych, DASZYNA

Obecnie do nowego zakładu renderingowego Animex K5 poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Organizowanie i nadzorowanie prawidłowej pracy i eksploatacji maszyn, urządzeń,

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi. Nadzór nad właściwym wykonaniem przeglądów i prac,

  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki konserwacyjno - remontowej budynków, infrastruktury, maszyn i urządzeń,

  • Analiza i kontrola zużycia mediów,

  • Przygotowywanie planu przeglądów i remontów maszyn i urządzeń,

  • Dokonywanie zamówień części eksploatacyjnych i remontowych,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej (AKP, UDT, DTR, instrukcje eksploatacji; zakres czynności dla operatorów),

  • Tworzenie Instrukcji Konserwacyjno-Remontowych, harmonogramów remontów,

  • Obsługa i nadzorowanie systemu CMMS,

  • Wykonywanie czynności zgodnie z procedurami HACCP, ISO,

  • Współpraca z innymi działami, oddziałami.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach technologicznych,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania wózków widłowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności, polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Data publikacji: 2024-04-29