Specjalista ds. technicznych, MISZEWKO

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • analiza danych z systemów monitorujących stan agregatów pompowych oraz raportów z wykonywanych badań diagnostycznych infrastruktury,

  • opracowywanie rekomendacji remontów w zakresie urządzeń objętych diagnostyką predykcyjną,

  • uczestniczenie we wdrażaniu i rozwoju predykcyjnego podejścia do utrzymania ruchu,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań i wprowadzanie usprawnień,

  • udział w pracach koncepcyjnych dotyczących rozwoju Zespołu Elektroenergetyki,

  • nadzór nad stanem technicznym urządzeń, układów i systemów elektroenergetycznych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, kierunki: elektrotechnika, mechanika, automatyka, metrologia, mechatronika,

  • min. 4 lata na samodzielnym stanowisku lub w specjalizacji,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • wiedza dotycząca zagadnień z zakresu utrzymania ruchu i predykcyjnego utrzymania ruchu,

  • znajomość zagadnień z zakresu diagnostyki maszyn wirujących,

  • min. średnio zaawansowana znajomość pakietu MS Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w programie SAP (moduł PM, moduł zakupowy, moduł travel) będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość zagadnień diagnostyki urządzeń elektroenergetycznych (transformatory, rozdzielnice, silniki).

OFERUJEMY:

  • zadaniowy system czasu pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • szkolenia,

  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,

  • kartę multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • integrację,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • konkursy pracownicze.

Data publikacji: 2024-05-08