Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny, IRMENACH

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Niemiecka firma producent KIRST, która od 40 lat zajmuje się produkcją drewnianych stajni i boksów dla koni, chętnie zatrudni do swojego zespołu parę osób.

Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny

Niemiecka umowa.

Miejsce pracy: Niemcy: Nadrenia-Palatynat. Irmenach, 56843 (okolice Wiesbaden).

Inwestycja: produkowanie drewnianych boksów dla koni.

Stawka: 15-18 euro/h.

Zadania:

  • Prace dekarskie, stolarskie,

  • Prace montażowe i budowlane przy stajniach dla koni.

  • Praca z drewnem.

Dla nas ważne, żeby pracownik miał:

  • Chęć do pracy i zaangażowanie,

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny, kat. C - mile widziana,

  • Zdolności i praktyki w pracach związanych z drewna,

  • Znajomość j. niemieckiego do komunikacji.

Pracując z nami, będziesz miał:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 16.30 oraz w sobotę dla chętnych,

  • Pierwsze 3 mc pracodawca opłaca, potem pomaga w znalezieniu innego.

Zjazdy urlopowe do Polski są we własnym zakresie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

502 267 530 (WhatsApp) / 533 026 236 lub pisz sms "Kirst - złota rączka"

 CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na [email protected]

Data publikacji: 2024-05-09