Team Leader obszaru Produkcji, KUTNO

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny.

Animex Kutno Oddział K2 w Kutnie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zadań pracowników zgodnie z planem produkcji,

  • Egzekwowanie realizacji planu produkcji,

  • Egzekwowanie wydajności pracy oraz terminów,

  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zmieniającymi się parametrami procesu produkcyjnego,

  • Ustawianie, przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych,

  • Zarządzanie pracownikami obecnymi na zmianie - delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie,

  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy,

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji,

  • Odpowiedzialność za rozwój podległych pracowników,

  • Ocena pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań,

  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),

  • Podstawowa znajomość zasad pracy maszyn pakujących,

  • Chęci do rozwoju,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie,

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu
    MS Office.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • Premie miesięczne,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka/przedszkola, imprezy integracyjne).

Data publikacji: 2024-05-07