Accountant with French, KOLUSZKI

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: AP Accountant with French. Rekrutację prowadzimy dla globalnego dostawcy w branży opakowań i mediów drukarskich. Farby naszego klienta są wykorzystywane do produkcji opakowań dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek konsumenckich. Nasz klient zatrudnia ponad 6500 specjalistów w 130 lokalizacjach i 40 krajach na całym świecie. W Polsce są obecni od 1999 roku.

Twój zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie faktur/CN w SAP, dokonywanie ustaleń podatkowych/interpretacji podlegających opodatkowaniu vs niepodlegających opodatkowaniu
    pozycje

  • Audyt wydatków pracowników w celu zapewnienia ich zgodności z polityką firmy

  • Monitorowanie sald debetowych AP, zablokowanych faktur i korygowanie wszelkich pojawiających się problemów

  • Uzgadnianie i rozliczanie kont GR\IR

  • Wykonywanie miesięcznych i rocznych działań zamykających

  • Obsługa zewnętrznej i wewnętrznej korespondencji z dostawcami za pośrednictwem poczty elektronicznej i/lub telefonu oraz zapewnianie wsparcie dla innych współpracowników

Czego oczekujemy?

  • Minimum licencjat z rachunkowości, finansów lub podobnej dziedziny

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Biegłej znajomości języka angielskiego i francuskiego

  • Znajomości systemu SAP

Oferujemy:

  • Pracę w modelu hybrydowym ( 2 dni z biura, 3 dni zdalnie)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi

Data publikacji: 2024-03-23