Kasjer sprzedawca, SOKOŁÓW PODLASKI

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do jednego z naszych sklepów TOPAZ w Sokołowie Podlaskim - poszukujemy pracownika na stanowisko - Kasjer - sprzedawca

Twoje główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy

  • obsługa kasy fiskalnej

  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym)

  • rzetelności i uczciwości

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie

  • komunikatywności

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • talony na święta

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

Data publikacji: 2024-03-23