Magazynier-Pracownik Produkcji, KRAKÓW

Twój zakres obowiązków

- Prowadzenie magazynu surowców i materiałów opakowaniowych.

- Przyjmowanie i wydawanie z magazynu surowców i materiałów opakowaniowych do produkcji.

- Wydawanie z magazynu wyrobów gotowych.

- Rozliczanie stanu magazynu po każdej produkcji.

- Komunikacja z Klientami w zakresie prowadzenia magazynu w tym przede wszystkim: przyjmowania surowców i materiałów opakowaniowych oraz wydawania/wysyłki wyrobów gotowych.

- Dbanie o infrastrukturę magazynową.

- Współpraca z innymi pracownikami działu produkcji w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych.

- Wsparcie zespołu produkcji w pracach związanych z realizacją procesów produkcyjnych takich jak m.in. odważanie surowców, obsługa urządzeń produkcyjnych, rozlew, etykietowanie, znakowanie i pakowanie produktów.

Wymagania:

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku magazyniera (w szczególności w zakresie rozliczania stanów magazynowych).

- Znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel.

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.

- Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

- Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

- Doświadczenie w pracy na produkcji.

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

- Znajomość standardów Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat).

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

- Codziennie spotkasz się z uśmiechem i zaangażowaniem, bo lubimy pracować w zespole.

- System jednozmianowy (praca od poniedziałku do piątku).

- Miejsce pracy: biuro/magazyn/infrastruktura produkcyjna.

- Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, zniżki na usługi w Centrum Badań Klinicznych, spotkania integracyjne, dopłaty do posiłków, siłownia i sauna w siedzibie firmy, kawa i herbata.

Data publikacji: 2024-04-23