Operator linii produkcyjnej NGK Ceramics, GLIWICE

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

NGK Ceramics znalazła się na liście Forbesa 'Poland's Best Employers 2021' na czwartym miejscu wśród firm z branży automotive.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;

  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej;

  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej;

  • mile widziane wykształcenie zawodowe;

  • zdolności techniczne i manualne;

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze 5000 zł brutto + premia do 10%;

  • autobus pracowniczy z Gliwic, Knurowa, Zabrza, Bytomia, Świętochłowic, Rudy Śląskiej i Piekar Śląskich;

  • szereg dodatków (za pracę w systemie równoważnym, na dziale piece, w godzinach nocnych, ukończone szkolenia);

  • nagrody (frekwencyjna, za brak wypadkowości, świąteczna, jubileuszowa, za usprawnienia Kaizen);

  • stabilne zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejścia w struktury firmy NGK Ceramics;

  • program benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);

  • pracę w systemie równoważnym po 12 h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu;

  • zestawy obiadowe w cenie około 15 zł;

  • bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego i niemieckiego;

  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

Data publikacji: 2024-04-21