Pracownik Ochrony, OPALENICA

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Twój zakres zadań:

  • Stała ochrona i kontrola obiektu, w tym cykliczne obchody chronionego obiektu, ewidencja osób i pojazdów;

  • Zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu zgodnie z wymogami i procedurami obowiązującymi na danym terenie;

  • Reagowanie na bieżące sytuacje zagrożenia - alarmy, obecność nieuprawnionych osób - bieżący kontakt z wyznaczonymi służbami u Klienta lub zewnętrznymi.

Obiekt: ZAKRZEWO K. POZNANIA, WOJ. WIELKOPOLSKIE

Nasze wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia w ochronie mienia - ważne jest dla nas Twoje realne zaangażowanie oraz chęć nauki nowych zadań - oferujemy przeszkolenie na nowym stanowisku i chronionym obiekcie;

  • Ważna jest dyspozycyjność i elastyczność - praca zgodnie z ustalonym grafikiem - możliwość indywidualnego dostosowania grafiku - obiekt chroniony 24h/365 dni w roku - zmiany 8h lub 12h;

Jeśli:

  • jesteś gotowa/-y do nauki;

  • lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywna/-y;

a ponadto chcesz pracować w firmie oferującej:

  • stabilną pracę oraz zatrudnienie na umowę o pracę;

  • wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową oraz realne możliwości wypracowania godzin dodatkowych;

  • elastyczność pracy i możliwość indywidualnego dostosowania grafiku;

  • realny rozwój zawodowy.

To nasza oferta jest dla Ciebie - zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza lub kontakt telefoniczny w godzinach 8-16 pod numerem 609 503 682.

Data publikacji: 2024-04-21