Pracownik produkcji, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, lidera w branży opakowań szukamy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;

  • Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;

  • Wzrokowa kontrola jakości;

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość aktualizacji podczas badań wstępnych);

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;

  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie;

  • Zaangażowanie i chęci rozwoju.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową - z możliwością przejścia pod zakład;

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia wydajnościowa;

  • Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju;

  • Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji;

  • Stałą opiekę konsultanta Gi Group;

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz dodatkowego ubezpieczenia

  • Nielimitowaną kawę i herbatę.

Data publikacji: 2024-04-21