Specjalista ds. IT, GRODZISK WIELKOPOLSKI

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Twój zakres zadań:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT;

  • Administracja strukturą sieci LAN, WAN, WiFi występującymi w ramach organizacji;

  • Sprawowanie pieczy nad optymalnym działaniem sprzętu i oprogramowaniem. W przypadku problemów, błędów czy usterek, odpowiedzialność za ich usunięcie;

  • Bieżące wsparcie informatyczne dla pracowników;

  • Administracja aplikacjami Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL, w zakresie nadawania uprawnień użytkownikom, przygotowywanie wydruków;

  • Współpraca z podwykonawcami;

  • Administracja serwerami;

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość sieci komputerowych, systemów serwerowych, desktopowych oraz architektury PC;

  • Wiedza i doświadczenie w obszarze sieci informatycznych: zarządzanie, monitoring, konfiguracja urządzeń sieciowych;

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce wiodących technologii informatycznych;

  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server;

  • Znajomość wzorców integracji systemów informatycznych klasy ERP;

  • Umiejętność pracy projektowej, także pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać dokumentacje techniczne.

  • Praca stacjonarna w Grodzisku Wlkp.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku ogólnopolskim;

  • Realną możliwość rozwoju w swoim obszarze;

  • Dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych (w tym językowych);

  • Benefity pracownicze, udział w grupach hobbystycznych, aktywnościach sportowych.

Data publikacji: 2024-04-19