Specjalista ds. Kadr i Płac, PIASECZNO

XERVON jest wiodącym dostawcą usług w zakresie rusztowań oraz izolacji przemysłowych dla przemysłu i budownictwa na rynku międzynarodowym w Polsce obecny jest od 1996 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy dla pracowników, w tym dla cudzoziemców oraz osób delegowanych za granicę

  • Naliczanie wynagrodzeń i innych należności wynikających z obowiązujących przepisów, sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Rozliczanie, ewidencja i kontrola czasu pracy,

  • Prowadzenie ewidencji nieobecności, prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, kontrola urlopów wypoczynkowych

  • Kontrola badań lekarskich oraz szkoleń BHP,

  • Wnioskowanie i uzyskiwanie dokumentów dla pracowników delegowanych za granicę: zaświadczeń A1 oraz kart EKUZ

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, sporządzanie deklaracji i rozliczeń z ZUS, US, GUS, PFRON

  • Korespondencja z organami egzekucyjnymi, realizacja potrąceń zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników

  • Czynny udział w realizacji zadań związanych z PPK

  • Monitorowanie i wdrażanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych : ZUS, US. PFRON oraz archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • dobra znajomość programu kadrowo - płacowego Symfonia, Płatnik oraz MS Office

  • Praktyczna i aktualna wiedza w zakresie przepisów prawa pracy, ubezpieczenia społecznego i podatku dochodowego

  • Doświadczenie w delegowaniu pracowników za granicę mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 6.500 zł brutto

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Miłą atmosferę w pracy

Data publikacji: 2024-04-19