Specjalista ka w Wydziale ds. Współpracy z Podmiotami Kolejowymi, KATOWICE

Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Zawieranie i prowadzenie umów ze spółkami Grupy PKP oraz podmiotami kolejowymi

  • Opiniowanie wniosków spółek Grupy PKP oraz podmiotów kolejowych dot. inwestycji i remontów składników majątku będących przedmiotem dzierżawy

  • Przygotowywanie i opracowywanie danych oraz zestawień w arkuszach kalkulacyjnych programu Excel

  • Wsparcie w innych zadaniach realizowanych przez Wydział

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenia co najmniej średniego, preferowane kierunki związanie z zarządzaniem nieruchomością

  • Znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Word i Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Doświadczenia z zakresu gospodarki i obrotu nieruchomościami

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas zastępstwa

  • produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Święta Kolejarza

  • szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów

  • rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

  • atmosfera- praca w zgranym zespole zorientowanym na cel

  • benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych

Data publikacji: 2024-04-22