Spedytor Międzynarodowy, WARSZAWA

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy jest wyjątkowy. Dołącz do nas i Ty!

Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne?

Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl

Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy. Stwarzamy możliwości pracy w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku oraz w Pruszkowie.

ZAPRASZAMY!
Firma Hart Logistics

Zadania:

  • Organizacja i nadzór cyklu transportowego w zleceniach międzynarodowych i krajowych

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Monitoring i kontrola realizacji zleceń całopojazdowych i częściowych oraz ustalanie warunków usług transportowych

  • Troska o należytą realizację zleceń

  • Czynny udział w rozwoju nowych projektów firmy Hart Logistics

Wymagania:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży ładunków w ruchu międzynarodowym oraz krajowym

  • Organizacja transportów całopojazdowych i prowadzenie aut nie kryje przed Tobą żadnych tajemnic

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym

  • Umiesz stworzyć przyjazne relacje z Klientami oparte na zaufaniu biznesowym z rynku polskiego jak i międzynarodowego

  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju oraz wartości oparte na zrównoważonym rozwoju firmy

  • Znasz i swobodne się poruszasz po giełdach transportowych

  • Swobodnie rozmawiasz w języku angielskim

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inną formę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od progu premiowego

  • Możliwość pracy zdalnej (home office)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Bony podarunkowe i okolicznościowe

  • Elastyczne podejście do miejsca i czasu wykonywania pracy

  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi

  • Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym

  • Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej w oddziałach Hart Logistics na rynku polskim jak i w zagranicznych oddziałach firmy.

  • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

Data publikacji: 2024-04-19