Sprzedawca Kasjer Martes Sport, SZCZECIN

Interesujesz się sportem?
Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chciałbyś zdobyć cenne doświadczenie?
Dołącz do grona najlepszych!
Aktualnie do naszego sklepu Martes Sport w Szczecinie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Цікавишся спортом?
Ти людина повна ентузіазму і до того хотів би отримати цінний досвід?
Приєднуйся до групи найкращих!
На даний момент до наших магазинів Martes Sport в Szczecin ми шукаємо кандидатів на посаду: Продавець - касир Martes Sport

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie (3/4 etatu) lub umowę o pracę

  • Motywacyjny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport PLUS

  • Elastyczny grafik

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • Zgrany i przyjazny zespół

  • Możliwość dołączenia do ekipy szkoleniowców wewnętrznych z wybranych dziedzin sportowych

Ми пропонуємо:

  • Мандатний договір або трудовий договір

  • Гнучкий графік

  • Злагоджений і дружний колектив

  • Можливість підвищення в структурі компанії

  • Мотиваційна бонусна система

  • Пакет додаткових бонусів

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Przygotowanie towaru do sprzedaży

  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję

Твої завдання включатимуть:

  • Професійне обслуговування клієнтів

  • Роботу з касовим апаратом

  • Турботу про експозицію та естетичний вигляд магазину

Szukamy osób, które:

  • Lubią pracę zespołową

  • Łatwo nawiązują kontakt

  • Angażują się w powierzone obowiązki

  • Są dyspozycyjne

Ми шукаємо людей, які:

  • Люблять командну роботу

  • Легко встановлюють контакт

  • Залучаються в покладені на них обов'язки

Data publikacji: 2024-03-25